Sok z aronii – Tłocznia Maurer

BIO SOK NATURALNY Z ARONII 5 LITRÓW – SOK MAURERA

Sok ten posiada certyfikat EKO, co oznacza, że na każdym etapie produkcji (uprawa, zbiór, przetworzenie owoców w naturalny sok) są spełnione restrykcyjne normy żywności ekologicznej nadane przez UE.

Sok powstał ze świeżych, certyfikowanych owoców aronii (70%) i jabłek (30%). Nie zawiera dodatku cukru, wody, ani też żadnych konserwantów. Powstaje na prasie, jest tłoczony na zimno, a specjalny proces produkcji sprawia że sok ten zachowuje wiele niezbędnych dla zdrowia witamin i mikroelementów, przez co jest także wartościowy jak zjadane owoce.

Owoce, sok i przetwory z aronii można polecić do szerokiego stosowania przy leczeniu chorób układu krwionośnego (przeciwdziałają miażdżycy i chorobom serca, ograniczają odkładanie się tzw złego cholesterolu), arteriosklerozy, hemoroidów, działają przeciwkrwotocznie i uspokajająco, obniżają ciśnienie krwi, uelastyczniają naczynia kapilarne, wzmacniają i poprawiają trawienie, łagodzą skutki radioterapii oraz zmniejszają działanie uboczne leków antynowotworowych.

Wartość odżywcza w 100g soku
Wartość energetyczna 143,50kj / 34,40kcal
Białko 0,13g
Węglowodany (w tym cukry) 8,46g
Tłuszcze 0,00g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0,00g
Błonnik 0,19g
Sód 0,01g

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *