Sok z aronii – Tłocznia Maurer

BIO SOK NATURALNY Z ARONII 5 LITRÓW – SOK MAURERA

Sok ten posiada certyfikat EKO, co oznacza, że na każdym etapie produkcji (uprawa, zbiór, przetworzenie owoców w naturalny sok) są spełnione restrykcyjne normy żywności ekologicznej nadane przez UE.

Sok powstał ze świeżych, certyfikowanych owoców aronii (70%) i jabłek (30%). Nie zawiera dodatku cukru, wody, ani też żadnych konserwantów. Powstaje na prasie, jest tłoczony na zimno, a specjalny proces produkcji sprawia że sok ten zachowuje wiele niezbędnych dla zdrowia witamin i mikroelementów, przez co jest także wartościowy jak zjadane owoce.

Owoce, sok i przetwory z aronii można polecić do szerokiego stosowania przy leczeniu chorób układu krwionośnego (przeciwdziałają miażdżycy i chorobom serca, ograniczają odkładanie się tzw złego cholesterolu), arteriosklerozy, hemoroidów, działają przeciwkrwotocznie i uspokajająco, obniżają ciśnienie krwi, uelastyczniają naczynia kapilarne, wzmacniają i poprawiają trawienie, łagodzą skutki radioterapii oraz zmniejszają działanie uboczne leków antynowotworowych.

Wartość odżywcza w 100g soku
Wartość energetyczna 143,50kj / 34,40kcal
Białko 0,13g
Węglowodany (w tym cukry) 8,46g
Tłuszcze 0,00g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0,00g
Błonnik 0,19g
Sód 0,01g

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *